Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak už máme za sebou naši první výstavu 6.2 v Brně. Jednalo se o Mezinárodní výstavu psů, byli jsme zařazeni do třídy dorostu. Posuzoval p. Ing. Jaroslav Matyáš, který nám do posudkového listu napsal následující:

"7 měsíční pes, dobrého formátu, trošičku delší čenichové partie, velmi dobré horní i spodní linie, dobré úhlení končetin, velmi dobrá mechanika pohybu."                     Ocenění VELMI NADĚJNÝ 1.

 

V neděli 11.4. jsme se zúčastnili Národní výstavy v Ostravě ve třídě mladých.  Posuzovala nás paní Mgr. Božena Ovesná a do posudku nám napsala následující:

"9 měsíční pes, dosud ve vývinu, standartní hlava, spravně nasazené ucho, dobrá horní linie, ocas správně nasazen, končetiny správné úhlení, ale slaběji osvalené, slabší hrudník, měkčí hřbet.

                                                                                   Ocenění VELMI DOBRÝ 2.

V sobotu 8.5. jsme se zúčastnili XV. Slezské výstavy psů v Hlučíně. Byl jsem zařazen do třídy mladých. Posuzoval nás pan Milan Biroš a do posudku nám napsal:

"10 měsíční pes, ve výškové hranici, hlava jemnější modelovaná, správný skus, dobré ucho.

                                                                                      Ocenění VÝBORNÝ 2.

V sobotu 15.5. jsme byli na posledni letošní výstavě. Jednalo se o Krajskou výstavu psů ve Zlíně, třída mladých. Posuzoval nás Vladimír Adlt, který do posudku napsal:

"pes s jemnou kostrou končetin, hlava dobře široká,  v lících má korektní profil, ucho příkladné, úhlení je správné, korektní je i postoj vzadu.

                                                                                    Ocenění VELMI DOBRÝ 1

Na výstavy se budeme těšit zase v příštím roce.